IHD1EB1R0L
Dale / VishayDale / Vishay
IHD1EB1R0L Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IHD1EB1R0L
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului FIXED IND 1UH 5.3A 9 MOHM TH
Foi de date: 1.IHD1EB1R0L.pdf2.IHD1EB1R0L.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile IHD1EB1R0L
Număr parc IHD1EB1R0L Producător Dale / Vishay
Descriere FIXED IND 1UH 5.3A 9 MOHM TH Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 18767 pcs Fișa cu date 1.IHD1EB1R0L.pdf2.IHD1EB1R0L.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±15%
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.270" Dia x 0.700" L (6.86mm x 17.78mm)
ecranare Unshielded Serie IHD
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Bulk Pachet / Caz Axial
Alte nume 541-1434 Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Ferrite Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 1kHz Inductanţă 1µH
Înălțime - așezată (Max) - Frecventa - Self Resonant -
descriere detaliata 1µH Unshielded Wirewound Inductor 5.3A 9 mOhm Max Axial Rezistența DC (DCR) 9 mOhm Max
Ratingul curent 5.3A Curent - saturație 7A