IHB6BV271K
Prezentarea produsului
Număr parc: IHB6BV271K
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului IHB-6 270 10% B40
Foi de date: IHB6BV271K.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
16 pcs
112 pcs
  • Mesaj
Specificațiile IHB6BV271K
Număr parc IHB6BV271K Producător Dale / Vishay
Descriere IHB-6 270 10% B40 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2721 pcs Fișa cu date IHB6BV271K.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 2.000" Dia (50.80mm)
ambalare - Pachet / Caz Radial
Temperatura de Operare -55°C ~ 130°C Tipul de montare Through Hole
Material - Core - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 1kHz Inductanţă 270µH
Înălțime - așezată (Max) 1.500" (38.10mm) Frecventa - Self Resonant -
Caracteristici - descriere detaliata 270µH Unshielded Wirewound Inductor 11.2A 30 mOhm Max Radial
Rezistența DC (DCR) 30 mOhm Max Ratingul curent 11.2A