IHB5EB331K
Prezentarea produsului
Număr parc: IHB5EB331K
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului IHB-5 330 10% EB E2
Foi de date: IHB5EB331K.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
16 pcs
112 pcs
  • Mesaj
Specificațiile IHB5EB331K
Număr parc IHB5EB331K Producător Dale / Vishay
Descriere IHB-5 330 10% EB E2 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5048 pcs Fișa cu date IHB5EB331K.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 1.600" Dia (40.64mm)
ambalare - Pachet / Caz Radial
Temperatura de Operare -55°C ~ 130°C Tipul de montare Through Hole
Material - Core - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 1kHz Inductanţă 330µH
Înălțime - așezată (Max) 1.450" (36.83mm) Frecventa - Self Resonant -
Caracteristici - descriere detaliata 330µH Unshielded Wirewound Inductor 7.3A 49 mOhm Max Radial
Rezistența DC (DCR) 49 mOhm Max Ratingul curent 7.3A