IHB4BV822K
Prezentarea produsului
Număr parc: IHB4BV822K
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului IHB-4 8.2K 10% B40
Foi de date: IHB4BV822K.pdf
  • Mesaj
Specificațiile IHB4BV822K
Număr parc IHB4BV822K Producător Dale / Vishay
Descriere IHB-4 8.2K 10% B40 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 8201 pcs Fișa cu date IHB4BV822K.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 1.600" Dia (40.64mm)
ambalare - Pachet / Caz Radial
Temperatura de Operare -55°C ~ 130°C Tipul de montare Through Hole
Material - Core - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 1kHz Inductanţă 8.2mH
Înălțime - așezată (Max) 1.030" (26.16mm) Frecventa - Self Resonant -
Caracteristici - descriere detaliata 8.2mH Unshielded Wirewound Inductor 1.1A 1.95 Ohm Max Radial
Rezistența DC (DCR) 1.95 Ohm Max Ratingul curent 1.1A