IHB4BV270K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IHB4BV270K
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului IHB-4 27 10% B40
Foi de date: IHB4BV270K.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
16 pcs
112 pcs
  • Mesaj
Specificațiile IHB4BV270K
Număr parc IHB4BV270K Producător Dale / Vishay
Descriere IHB-4 27 10% B40 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 7059 pcs Fișa cu date IHB4BV270K.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 1.600" Dia (40.64mm)
ecranare Unshielded Serie IHB
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare - Pachet / Caz Radial
Temperatura de Operare -55°C ~ 130°C Tipul de montare Through Hole
Material - Core - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 1kHz Inductanţă 27µH
Înălțime - așezată (Max) 1.030" (26.16mm) Frecventa - Self Resonant -
Caracteristici - descriere detaliata 27µH Unshielded Wirewound Inductor 15.1A 10 mOhm Max Radial
Rezistența DC (DCR) 10 mOhm Max Ratingul curent 15.1A