IHB2BV151K
Prezentarea produsului
Număr parc: IHB2BV151K
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului IHB-2 150 10% B40
Foi de date: IHB2BV151K.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
30 pcs
120 pcs
510 pcs
1020 pcs
  • Mesaj
Specificațiile IHB2BV151K
Număr parc IHB2BV151K Producător Dale / Vishay
Descriere IHB-2 150 10% B40 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 10247 pcs Fișa cu date IHB2BV151K.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.825" Dia (20.96mm)
ambalare - Pachet / Caz Radial
Temperatura de Operare -55°C ~ 130°C Tipul de montare Through Hole
Material - Core - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 1kHz Inductanţă 150µH
Înălțime - așezată (Max) 0.840" (21.34mm) Frecventa - Self Resonant -
Caracteristici - descriere detaliata 150µH Unshielded Wirewound Inductor 3A 98 mOhm Max Radial
Rezistența DC (DCR) 98 mOhm Max Ratingul curent 3A