IHB1EB220K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IHB1EB220K
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului IHB-1 22 10% EB E2
Foi de date: IHB1EB220K.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
48 pcs
144 pcs
528 pcs
1008 pcs
  • Mesaj
Specificațiile IHB1EB220K
Număr parc IHB1EB220K Producător Dale / Vishay
Descriere IHB-1 22 10% EB E2 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 12866 pcs Fișa cu date IHB1EB220K.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.660" Dia (16.76mm)
ecranare Unshielded Serie IHB
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare - Pachet / Caz Radial
Temperatura de Operare -55°C ~ 130°C Tipul de montare Through Hole
Material - Core - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 1kHz Inductanţă 22µH
Înălțime - așezată (Max) 0.840" (21.34mm) Frecventa - Self Resonant -
Caracteristici - descriere detaliata 22µH Unshielded Wirewound Inductor 5.8A 20 mOhm Max Radial
Rezistența DC (DCR) 20 mOhm Max Ratingul curent 5.8A