IH10EB500K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IH10EB500K
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului IH-10 50 10% EB E2
Foi de date: 1.IH10EB500K.pdf2.IH10EB500K.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
75 pcs
150 pcs
525 pcs
1050 pcs
  • Mesaj
Specificațiile IH10EB500K
Număr parc IH10EB500K Producător Dale / Vishay
Descriere IH-10 50 10% EB E2 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 13715 pcs Fișa cu date 1.IH10EB500K.pdf2.IH10EB500K.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.935" Dia x 1.375" L (23.75mm x 34.93mm)
ecranare Unshielded Serie IH
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare - Pachet / Caz Radial, Horizontal Cylinder
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Material - Core Ferrite Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 1kHz Inductanţă 50µH
Înălțime - așezată (Max) - Frecventa - Self Resonant -
Caracteristici - descriere detaliata 50µH Unshielded Wirewound Inductor 11A 25 mOhm Max Radial, Horizontal Cylinder
Rezistența DC (DCR) 25 mOhm Max Ratingul curent 11A
Curent - saturație 10A