IFSC1008ABER1R5M01
Dale / VishayDale / Vishay
IFSC1008ABER1R5M01 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IFSC1008ABER1R5M01
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului FIXED IND 1.5UH 2.2A 72 MOHM SMD
Foi de date: IFSC1008ABER1R5M01.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile IFSC1008ABER1R5M01
Număr parc IFSC1008ABER1R5M01 Producător Dale / Vishay
Descriere FIXED IND 1.5UH 2.2A 72 MOHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 302786 pcs Fișa cu date IFSC1008ABER1R5M01.pdf
Tip - Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
ecranare Shielded Serie IFSC-1008AB
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Alte nume 541-4325-2
IFSC1008ABER1R5M01-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 100kHz Inductanţă 1.5µH
Înălțime - așezată (Max) 0.047" (1.20mm) Frecventa - Self Resonant -
descriere detaliata 1.5µH Shielded Inductor 2.2A 72 mOhm Max Nonstandard Rezistența DC (DCR) 72 mOhm Max
Ratingul curent 2.2A Curent - saturație 2.3A