D55342E07B261DRWS
Dale / VishayDale / Vishay
D55342E07B261DRWS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: D55342E07B261DRWS
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES SMD 261 OHM 1% 1/4W 1206
Foi de date: D55342E07B261DRWS.pdf
100 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile D55342E07B261DRWS
Număr parc D55342E07B261DRWS Producător Dale / Vishay
Descriere RES SMD 261 OHM 1% 1/4W 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 15734 pcs Fișa cu date D55342E07B261DRWS.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±25ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 1206 Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie Military, MIL-PRF-55342, RM1206 Rezistenţă 261 Ohms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Tray
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Alte nume D55342E07B261DRWS-MIL
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.033" (0.84mm) Caracteristici Military, Non-Inductive
Rata de eșec R (0.01%) descriere detaliata 261 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Military, Non-Inductive Thin Film