CW02C2R000JS70
Dale / VishayDale / Vishay
CW02C2R000JS70 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CW02C2R000JS70
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 2 OHM 3.25W 5% AXIAL
Foi de date: CW02C2R000JS70.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CW02C2R000JS70
Număr parc CW02C2R000JS70 Producător Dale / Vishay
Descriere RES 2 OHM 3.25W 5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 352524 pcs Fișa cu date CW02C2R000JS70.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.218" Dia x 0.500" L (5.54mm x 12.70mm)
Serie CW Rezistenţă 2 Ohms
Putere (Wați) 3.25W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Alte nume CWB-2.0TR
Temperatura de Operare -65°C ~ 350°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Moisture Resistant
Rata de eșec - descriere detaliata 2 Ohms ±5% 3.25W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound