CW010R3300JS73
Dale / VishayDale / Vishay
CW010R3300JS73 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CW010R3300JS73
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 0.33 OHM 13W 5% AXIAL
Foi de date: CW010R3300JS73.pdf
  • Mesaj
Specificațiile CW010R3300JS73
Număr parc CW010R3300JS73 Producător Dale / Vishay
Descriere RES 0.33 OHM 13W 5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 58688 pcs Fișa cu date CW010R3300JS73.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură -
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.375" Dia x 1.781" L (9.52mm x 45.24mm)
Serie CW Rezistenţă 330 mOhms
Putere (Wați) 13W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Alte nume CWE-.33TR
Temperatura de Operare -65°C ~ 350°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Moisture Resistant
Rata de eșec - descriere detaliata 330 mOhms ±5% 13W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound