CW0107R500JB12
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CW0107R500JB12
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 7.5 OHM 13W 5% AXIAL
Foi de date: CW0107R500JB12.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CW0107R500JB12
Număr parc CW0107R500JB12 Producător Dale / Vishay
Descriere RES 7.5 OHM 13W 5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 53136 pcs Fișa cu date CW0107R500JB12.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.375" Dia x 1.781" L (9.52mm x 45.24mm)
Serie CW Rezistenţă 7.5 Ohms
Putere (Wați) 13W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -65°C ~ 350°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Caracteristici Moisture Resistant Rata de eșec -
descriere detaliata 7.5 Ohms ±5% 13W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound Compoziţie Wirewound