CW0104R700JS73
Dale / VishayDale / Vishay
CW0104R700JS73 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CW0104R700JS73
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 4.7 OHM 13W 5% AXIAL
Foi de date: CW0104R700JS73.pdf
  • Mesaj
Specificațiile CW0104R700JS73
Număr parc CW0104R700JS73 Producător Dale / Vishay
Descriere RES 4.7 OHM 13W 5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 135980 pcs Fișa cu date CW0104R700JS73.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.375" Dia x 1.781" L (9.52mm x 45.24mm)
Serie CW Rezistenţă 4.7 Ohms
Putere (Wați) 13W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Alte nume CWE-4.7TR
Temperatura de Operare -65°C ~ 350°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Moisture Resistant
Rata de eșec - descriere detaliata 4.7 Ohms ±5% 13W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound