CW010100K0JR69
Dale / VishayDale / Vishay
CW010100K0JR69 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CW010100K0JR69
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 100K OHM 13W 5% AXIAL
Foi de date: CW010100K0JR69.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CW010100K0JR69
Număr parc CW010100K0JR69 Producător Dale / Vishay
Descriere RES 100K OHM 13W 5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 65483 pcs Fișa cu date CW010100K0JR69.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±30ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.375" Dia x 1.781" L (9.52mm x 45.24mm)
Serie CW Rezistenţă 100 kOhms
Putere (Wați) 13W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -65°C ~ 350°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Caracteristici Moisture Resistant Rata de eșec -
descriere detaliata 100 kOhms ±5% 13W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound Compoziţie Wirewound