CW0055K600JS73
Dale / VishayDale / Vishay
CW0055K600JS73 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CW0055K600JS73
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 5.6K OHM 6.5W 5% AXIAL
Foi de date: CW0055K600JS73.pdf
  • Mesaj
Specificațiile CW0055K600JS73
Număr parc CW0055K600JS73 Producător Dale / Vishay
Descriere RES 5.6K OHM 6.5W 5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 207484 pcs Fișa cu date CW0055K600JS73.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±30ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.312" Dia x 0.875" L (7.92mm x 22.22mm)
Serie CW Rezistenţă 5.6 kOhms
Putere (Wați) 6.5W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Alte nume CWD-5.6KTR
Temperatura de Operare -65°C ~ 350°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Moisture Resistant
Rata de eșec - descriere detaliata 5.6 kOhms ±5% 6.5W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound