CW001150R0JS70
Dale / VishayDale / Vishay
CW001150R0JS70 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CW001150R0JS70
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 150 OHM 5% AXIAL
Foi de date: CW001150R0JS70.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CW001150R0JS70
Număr parc CW001150R0JS70 Producător Dale / Vishay
Descriere RES 150 OHM 5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 294030 pcs Fișa cu date CW001150R0JS70.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±30ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.094" Dia x 0.406" L (2.39mm x 10.31mm)
Serie CW Rezistenţă 150 Ohms
Putere (Wați) - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Alte nume CWA-150TR
Temperatura de Operare -65°C ~ 350°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Moisture Resistant
Rata de eșec - descriere detaliata 150 Ohms ±5% Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound