CSC10B0110K0GPA
Dale / VishayDale / Vishay
CSC10B0110K0GPA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CSC10B0110K0GPA
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES ARRAY 9 RES 10K OHM 10SIP
Foi de date: CSC10B0110K0GPA.pdf
  • Mesaj
Specificațiile CSC10B0110K0GPA
Număr parc CSC10B0110K0GPA Producător Dale / Vishay
Descriere RES ARRAY 9 RES 10K OHM 10SIP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 47660 pcs Fișa cu date CSC10B0110K0GPA.pdf
Toleranţă ±2% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 10-SIP Dimensiune / Dimensiune 0.990" L x 0.098" W (25.15mm x 2.49mm)
Serie CSC Rezistor-Ratio-Drift ±50 ppm/°C
Rezistența de potrivire a raportului - Rezistență (Ohms) 10k
Putere pe element 250mW ambalare Bulk
Pachet / Caz 10-SIP Alte nume CSC10B0110K0GPA-ND
CSC10KPP
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de rezistențe 9
Număr de știfturi 10 Tipul de montare Through Hole
Înălțime - așezată (Max) 0.295" (7.50mm) descriere detaliata 10k Ohm ±2% 250mW Power Per Element Bussed 9 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 10-SIP