CSC10A03150RGPA
Dale / VishayDale / Vishay
CSC10A03150RGPA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CSC10A03150RGPA
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES ARRAY 5 RES 150 OHM 10SIP
Foi de date: CSC10A03150RGPA.pdf
  • Mesaj
Specificațiile CSC10A03150RGPA
Număr parc CSC10A03150RGPA Producător Dale / Vishay
Descriere RES ARRAY 5 RES 150 OHM 10SIP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 75057 pcs Fișa cu date CSC10A03150RGPA.pdf
Toleranţă ±2% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 10-SIP Dimensiune / Dimensiune 0.990" L x 0.098" W (25.15mm x 2.49mm)
Serie CSC Rezistor-Ratio-Drift ±50 ppm/°C
Rezistența de potrivire a raportului - Rezistență (Ohms) 150
Putere pe element 300mW ambalare Bulk
Pachet / Caz 10-SIP Alte nume CSC10A03150RGPA-ND
CSC150FF
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de rezistențe 5
Număr de știfturi 10 Tipul de montare Through Hole
Înălțime - așezată (Max) 0.195" (4.95mm) descriere detaliata 150 Ohm ±2% 300mW Power Per Element Isolated 5 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 10-SIP