CSC09A01220RGPA
Dale / VishayDale / Vishay
CSC09A01220RGPA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CSC09A01220RGPA
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES ARRAY 8 RES 220 OHM 9SIP
Foi de date: CSC09A01220RGPA.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CSC09A01220RGPA
Număr parc CSC09A01220RGPA Producător Dale / Vishay
Descriere RES ARRAY 8 RES 220 OHM 9SIP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 96993 pcs Fișa cu date CSC09A01220RGPA.pdf
Toleranţă ±2% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 9-SIP Dimensiune / Dimensiune 0.890" L x 0.098" W (22.61mm x 2.49mm)
Serie CSC Rezistor-Ratio-Drift ±50 ppm/°C
Rezistența de potrivire a raportului - Rezistență (Ohms) 220
Putere pe element 200mW ambalare Bulk
Pachet / Caz 9-SIP Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rezistențe 8 Număr de știfturi 9
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.195" (4.95mm)
descriere detaliata 220 Ohm ±2% 200mW Power Per Element Bussed 8 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 9-SIP Tipul circuitului Bussed