CSC08B011K50GPA
Dale / VishayDale / Vishay
CSC08B011K50GPA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CSC08B011K50GPA
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES ARRAY 7 RES 1.5K OHM 8SIP
Foi de date: CSC08B011K50GPA.pdf
2000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CSC08B011K50GPA
Număr parc CSC08B011K50GPA Producător Dale / Vishay
Descriere RES ARRAY 7 RES 1.5K OHM 8SIP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 57837 pcs Fișa cu date CSC08B011K50GPA.pdf
Toleranţă ±2% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 8-SIP Dimensiune / Dimensiune 0.790" L x 0.098" W (20.07mm x 2.49mm)
Serie CSC Rezistor-Ratio-Drift ±50 ppm/°C
Rezistența de potrivire a raportului - Rezistență (Ohms) 1.5k
Putere pe element 250mW ambalare Bulk
Pachet / Caz 8-SIP Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rezistențe 7 Număr de știfturi 8
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.295" (7.50mm)
descriere detaliata 1.5k Ohm ±2% 250mW Power Per Element Bussed 7 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 8-SIP Tipul circuitului Bussed