CSC08A032K20GPA
Dale / VishayDale / Vishay
CSC08A032K20GPA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CSC08A032K20GPA
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES ARRAY 4 RES 2.2K OHM 8SIP
Foi de date: CSC08A032K20GPA.pdf
2000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CSC08A032K20GPA
Număr parc CSC08A032K20GPA Producător Dale / Vishay
Descriere RES ARRAY 4 RES 2.2K OHM 8SIP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 99543 pcs Fișa cu date CSC08A032K20GPA.pdf
Toleranţă ±2% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 8-SIP Dimensiune / Dimensiune 0.790" L x 0.098" W (20.07mm x 2.49mm)
Serie CSC Rezistor-Ratio-Drift ±50 ppm/°C
Rezistența de potrivire a raportului - Rezistență (Ohms) 2.2k
Putere pe element 300mW ambalare Bulk
Pachet / Caz 8-SIP Alte nume CSC08A032K20GPA-ND
CSC2.2KR
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de rezistențe 4
Număr de știfturi 8 Tipul de montare Through Hole
Înălțime - așezată (Max) 0.195" (4.95mm) descriere detaliata 2.2k Ohm ±2% 300mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 8-SIP