CSC06A01270RGPA
Dale / VishayDale / Vishay
CSC06A01270RGPA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CSC06A01270RGPA
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES ARRAY 5 RES 270 OHM 6SIP
Foi de date: CSC06A01270RGPA.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CSC06A01270RGPA
Număr parc CSC06A01270RGPA Producător Dale / Vishay
Descriere RES ARRAY 5 RES 270 OHM 6SIP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 76330 pcs Fișa cu date CSC06A01270RGPA.pdf
Toleranţă ±2% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 6-SIP Dimensiune / Dimensiune 0.590" L x 0.098" W (14.99mm x 2.49mm)
Serie CSC Rezistor-Ratio-Drift ±50 ppm/°C
Rezistența de potrivire a raportului - Rezistență (Ohms) 270
Putere pe element 200mW ambalare Bulk
Pachet / Caz 6-SIP Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rezistențe 5 Număr de știfturi 6
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.195" (4.95mm)
descriere detaliata 270 Ohm ±2% 200mW Power Per Element Bussed 5 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 6-SIP Tipul circuitului Bussed