CRCW20107R50JNEF
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW20107R50JNEF Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CRCW20107R50JNEF
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES SMD 7.5 OHM 5% 3/4W 2010
Foi de date: CRCW20107R50JNEF.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
8000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CRCW20107R50JNEF
Număr parc CRCW20107R50JNEF Producător Dale / Vishay
Descriere RES SMD 7.5 OHM 5% 3/4W 2010 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2449669 pcs Fișa cu date CRCW20107R50JNEF.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 2010 Dimensiune / Dimensiune 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Serie CRCW Rezistenţă 7.5 Ohms
Putere (Wați) 0.75W, 3/4W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2010 (5025 Metric) Alte nume 541-7.5WTR
CRCW2010 200 7R5 5% E02 E3
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.028" (0.70mm) Caracteristici Automotive AEC-Q200
Rata de eșec - descriere detaliata 7.5 Ohms ±5% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film