CRCW20105R23FNEF
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW20105R23FNEF Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CRCW20105R23FNEF
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES SMD 5.23 OHM 1% 3/4W 2010
Foi de date: CRCW20105R23FNEF.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
8000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CRCW20105R23FNEF
Număr parc CRCW20105R23FNEF Producător Dale / Vishay
Descriere RES SMD 5.23 OHM 1% 3/4W 2010 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2082415 pcs Fișa cu date CRCW20105R23FNEF.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 2010 Dimensiune / Dimensiune 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Serie CRCW Rezistenţă 5.23 Ohms
Putere (Wați) 0.75W, 3/4W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2010 (5025 Metric) Alte nume CRCW2010 200 5R23 1% E02 E3
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.028" (0.70mm) Caracteristici Automotive AEC-Q200
Rata de eșec - descriere detaliata 5.23 Ohms ±1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film