CRCW20105M60JNEF
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW20105M60JNEF Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CRCW20105M60JNEF
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES SMD 5.6M OHM 5% 3/4W 2010
Foi de date: CRCW20105M60JNEF.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
8000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CRCW20105M60JNEF
Număr parc CRCW20105M60JNEF Producător Dale / Vishay
Descriere RES SMD 5.6M OHM 5% 3/4W 2010 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2603719 pcs Fișa cu date CRCW20105M60JNEF.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 2010 Dimensiune / Dimensiune 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Serie CRCW Rezistenţă 5.6 MOhms
Putere (Wați) 0.75W, 3/4W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2010 (5025 Metric) Alte nume CRCW2010 200 5M6 5% E02 E3
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.028" (0.70mm) Caracteristici Automotive AEC-Q200
Rata de eșec - descriere detaliata 5.6 MOhms ±5% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film