CRCW201053R6FKTF
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW201053R6FKTF Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CRCW201053R6FKTF
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES SMD 53.6 OHM 1% 3/4W 2010
Foi de date: CRCW201053R6FKTF.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile CRCW201053R6FKTF
Număr parc CRCW201053R6FKTF Producător Dale / Vishay
Descriere RES SMD 53.6 OHM 1% 3/4W 2010 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1125035 pcs Fișa cu date CRCW201053R6FKTF.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 2010 Dimensiune / Dimensiune 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Serie CRCW Rezistenţă 53.6 Ohms
Putere (Wați) 0.75W, 3/4W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2010 (5025 Metric) Alte nume CRCW2010 100 53R6 1% R02
CRCW201053R6FR02
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.028" (0.70mm) Caracteristici Automotive AEC-Q200
Rata de eșec - descriere detaliata 53.6 Ohms ±1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film