CRCW20101R05FNTF
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW20101R05FNTF Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CRCW20101R05FNTF
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES SMD 1.05 OHM 1% 3/4W 2010
Foi de date: CRCW20101R05FNTF.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile CRCW20101R05FNTF
Număr parc CRCW20101R05FNTF Producător Dale / Vishay
Descriere RES SMD 1.05 OHM 1% 3/4W 2010 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1608118 pcs Fișa cu date CRCW20101R05FNTF.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 2010 Dimensiune / Dimensiune 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Serie CRCW Rezistenţă 1.05 Ohms
Putere (Wați) 0.75W, 3/4W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2010 (5025 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.028" (0.70mm)
Caracteristici Automotive AEC-Q200 Rata de eșec -
descriere detaliata 1.05 Ohms ±1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Compoziţie Thick Film