CRCW1206910RFKEAC
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW1206910RFKEAC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CRCW1206910RFKEAC
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 910 OHM 1% 1/4W 1206
Foi de date: CRCW1206910RFKEAC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
30000 pcs
50000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CRCW1206910RFKEAC
Număr parc CRCW1206910RFKEAC Producător Dale / Vishay
Descriere RES 910 OHM 1% 1/4W 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 12936275 pcs Fișa cu date CRCW1206910RFKEAC.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 1206 Dimensiune / Dimensiune 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Serie CRCW-C Rezistenţă 910 Ohms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.026" (0.65mm)
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 910 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thick Film Compoziţie Thick Film
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
CRCW1206910RFKEA
CRCW1206910RFKEA
Producători: Dale / Vishay
Descriere: RES SMD 910 OHM 1% 1/4W 1206