CRCW1206523KFKEAC
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW1206523KFKEAC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CRCW1206523KFKEAC
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 523K OHM 1% 1/4W 1206
Foi de date: CRCW1206523KFKEAC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
30000 pcs
50000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CRCW1206523KFKEAC
Număr parc CRCW1206523KFKEAC Producător Dale / Vishay
Descriere RES 523K OHM 1% 1/4W 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 12920168 pcs Fișa cu date CRCW1206523KFKEAC.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 1206 Dimensiune / Dimensiune 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Serie CRCW-C Rezistenţă 523 kOhms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.026" (0.65mm)
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 523 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thick Film Compoziţie Thick Film
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
CRCW1206523RFHEAP
CRCW1206523RFHEAP
Producători: Vishay Dale
Descriere: RES SMD 523 OHM 1% 1/4W 1206
In stoc: 1727178 pcs
Descarca: CRCW1206523RFHEAP.pdf
RFQ
CRCW1206523KFKEB
CRCW1206523KFKEB
Producători: Dale / Vishay
Descriere: RES SMD 523K OHM 1% 1/4W 1206
In stoc: 11241115 pcs
Descarca: CRCW1206523KFKEB.pdf
RFQ
CRCW1206523KFKEA
CRCW1206523KFKEA
Producători: Dale / Vishay