CRCW080591R0JNEA
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW080591R0JNEA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CRCW080591R0JNEA
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES SMD 91 OHM 5% 1/8W 0805
Foi de date: CRCW080591R0JNEA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CRCW080591R0JNEA
Număr parc CRCW080591R0JNEA Producător Dale / Vishay
Descriere RES SMD 91 OHM 5% 1/8W 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 24199761 pcs Fișa cu date CRCW080591R0JNEA.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0805 Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie CRCW Rezistenţă 91 Ohms
Putere (Wați) 0.125W, 1/8W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Alte nume 541-91ATR
D12/CRCW0805 200 91R 5% ET1 E3
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.020" (0.50mm) Caracteristici Automotive AEC-Q200
Rata de eșec - descriere detaliata 91 Ohms ±5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
Compoziţie Thick Film
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
CRCW080591R0JNEAC
CRCW080591R0JNEAC
Producători: Dale / Vishay
Descriere: RES 91 OHM 5% 1/8W 0805
In stoc: 23321839 pcs
Descarca: CRCW080591R0JNEAC.pdf
RFQ
CRCW080591R0FKTA
CRCW080591R0FKTA
Producători: Dale / Vishay
Descriere: RES SMD 91 OHM 1% 1/8W 0805
In stoc: 4857024 pcs
Descarca: CRCW080591R0FKTA.pdf
RFQ
CRCW080591R0JNEBC
CRCW080591R0JNEBC
Descarca: CRCW080591R0JNEBC.pdf
CRCW080591R0JNEAHP
CRCW080591R0JNEAHP
Descriere: RES SMD 91 OHM 5% 1/2W 0805