CRCW0805845RFKEB
Vishay DaleVishay Dale
CRCW0805845RFKEB Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CRCW0805845RFKEB
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES SMD 845 OHM 1% 1/8W 0805
Foi de date: CRCW0805845RFKEB.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
20000 pcs
30000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CRCW0805845RFKEB
Număr parc CRCW0805845RFKEB Producător Vishay Dale
Descriere RES SMD 845 OHM 1% 1/8W 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 22115639 pcs Fișa cu date CRCW0805845RFKEB.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - Lucrare 0.125W, 1/8W
Tensiune - Defalcare 0805 Grosime (Max) ±100ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie CRCW
Starea RoHS Tape & Reel (TR) Polarizare 0805 (2012 Metric)
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului CRCW0805845RFKEB Înălțime - așezată (Max) 0.020" (0.50mm)
Caracteristici Automotive AEC-Q200 lui FIFO 2
Descriere extinsă 845 Ohm ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film ESR (rezistență în serie echivalentă) ±1%
Descriere RES SMD 845 OHM 1% 1/8W 0805 Acoperire, Tipul carcasei Thick Film