CRCW0805732KFKEAC
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW0805732KFKEAC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CRCW0805732KFKEAC
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 732K OHM 1% 1/8W 0805
Foi de date: CRCW0805732KFKEAC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
40000 pcs
50000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CRCW0805732KFKEAC
Număr parc CRCW0805732KFKEAC Producător Dale / Vishay
Descriere RES 732K OHM 1% 1/8W 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 15889338 pcs Fișa cu date CRCW0805732KFKEAC.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0805 Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie CRCW-C Rezistenţă 732 kOhms
Putere (Wați) 0.125W, 1/8W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.024" (0.60mm)
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 732 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thick Film Compoziţie Thick Film
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
CRCW0805732KFKEB
CRCW0805732KFKEB
Producători: Dale / Vishay
Descriere: RES SMD 732K OHM 1% 1/8W 0805
In stoc: 15623415 pcs
Descarca: CRCW0805732KFKEB.pdf
RFQ
CRCW0805732KFKEA
CRCW0805732KFKEA
Producători: Dale / Vishay