CRCW08056M20FKEB
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW08056M20FKEB Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CRCW08056M20FKEB
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES SMD 6.2M OHM 1% 1/8W 0805
Foi de date: CRCW08056M20FKEB.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
20000 pcs
30000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CRCW08056M20FKEB
Număr parc CRCW08056M20FKEB Producător Dale / Vishay
Descriere RES SMD 6.2M OHM 1% 1/8W 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 17879049 pcs Fișa cu date CRCW08056M20FKEB.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0805 Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie CRCW Rezistenţă 6.2 MOhms
Putere (Wați) 0.125W, 1/8W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.020" (0.50mm)
Caracteristici Automotive AEC-Q200 Rata de eșec -
descriere detaliata 6.2 MOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Compoziţie Thick Film