CRCW080559K0FKEBC
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW080559K0FKEBC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CRCW080559K0FKEBC
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 59K OHM 1% 1/8W 0805
Foi de date: CRCW080559K0FKEBC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
40000 pcs
50000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CRCW080559K0FKEBC
Număr parc CRCW080559K0FKEBC Producător Dale / Vishay
Descriere RES 59K OHM 1% 1/8W 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 18696507 pcs Fișa cu date CRCW080559K0FKEBC.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0805 Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie CRCW-C Rezistenţă 59 kOhms
Putere (Wați) 0.125W, 1/8W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.024" (0.60mm)
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 59 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thick Film Compoziţie Thick Film
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
CRCW080559K0DHEAP
CRCW080559K0DHEAP
Producători: Dale / Vishay
Descriere: RES SMD 59K OHM 0.5% 1/8W 0805
In stoc: 2866588 pcs
Descarca: CRCW080559K0DHEAP.pdf
RFQ
CRCW080559K0FKTA
CRCW080559K0FKTA
Producători: Dale / Vishay
Descriere: RES SMD 59K OHM 1% 1/8W 0805
In stoc: 6314819 pcs
Descarca: CRCW080559K0FKTA.pdf
RFQ
CRCW080559K0FKEB
CRCW080559K0FKEB