CRCW080556R2FKEA
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW080556R2FKEA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CRCW080556R2FKEA
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES SMD 56.2 OHM 1% 1/8W 0805
Foi de date: CRCW080556R2FKEA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CRCW080556R2FKEA
Număr parc CRCW080556R2FKEA Producător Dale / Vishay
Descriere RES SMD 56.2 OHM 1% 1/8W 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 12408716 pcs Fișa cu date CRCW080556R2FKEA.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0805 Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie CRCW Rezistenţă 56.2 Ohms
Putere (Wați) 0.125W, 1/8W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Alte nume 541-56.2CTR
D12/CRCW0805 100 56R2 1% ET1 E3
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.020" (0.50mm) Caracteristici Automotive AEC-Q200
Rata de eșec - descriere detaliata 56.2 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
Compoziţie Thick Film
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
CRCW080556R2FKEAC
CRCW080556R2FKEAC
Producători: Dale / Vishay
Descriere: RES 56.2 OHM 1% 1/8W 0805
In stoc: 15434375 pcs
Descarca: CRCW080556R2FKEAC.pdf
RFQ
CRCW080556R2FKTC
CRCW080556R2FKTC
Producători: Dale / Vishay
Descriere: RES SMD 56.2 OHM 1% 1/8W 0805
In stoc: 6247423 pcs
Descarca: CRCW080556R2FKTC.pdf
RFQ
CRCW080556R0JNEBC
CRCW080556R0JNEBC
Descriere: RES 56 OHM 5% 1/8W 0805
Descarca: CRCW080556R0JNEBC.pdf
CRCW080556R2FKEAHP
CRCW080556R2FKEAHP
Descriere: RES SMD 56.2 OHM 1% 1/2W 0805