CRCW08053K92CHEAP
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW08053K92CHEAP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CRCW08053K92CHEAP
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES SMD 3.92KOHM 0.25% 1/8W 0805
Foi de date: CRCW08053K92CHEAP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CRCW08053K92CHEAP
Număr parc CRCW08053K92CHEAP Producător Dale / Vishay
cantitate valabila 1461853 pcs Fișa cu date CRCW08053K92CHEAP.pdf
Toleranţă ±0.25% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0805 Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie CRCW-P Rezistenţă 3.92 kOhms
Putere (Wați) 0.125W, 1/8W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.020" (0.50mm)
Caracteristici Automotive AEC-Q200 Rata de eșec -
descriere detaliata 3.92 kOhms ±0.25% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Compoziţie Thick Film