CRCW08053K30JNECC
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW08053K30JNECC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CRCW08053K30JNECC
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 3.3K OHM 5% 1/8W 0805
Foi de date: CRCW08053K30JNECC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
40000 pcs
60000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CRCW08053K30JNECC
Număr parc CRCW08053K30JNECC Producător Dale / Vishay
Descriere RES 3.3K OHM 5% 1/8W 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 26173563 pcs Fișa cu date CRCW08053K30JNECC.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0805 Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie CRCW-C Rezistenţă 3.3 kOhms
Putere (Wați) 0.125W, 1/8W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.024" (0.60mm)
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 3.3 kOhms ±5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thick Film Compoziţie Thick Film