CRCW08052R75FKTA
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW08052R75FKTA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CRCW08052R75FKTA
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES SMD 2.75 OHM 1% 1/8W 0805
Foi de date: CRCW08052R75FKTA.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CRCW08052R75FKTA
Număr parc CRCW08052R75FKTA Producător Dale / Vishay
Descriere RES SMD 2.75 OHM 1% 1/8W 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4953646 pcs Fișa cu date CRCW08052R75FKTA.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0805 Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie CRCW Rezistenţă 2.75 Ohms
Putere (Wați) 0.125W, 1/8W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.020" (0.50mm)
Caracteristici Automotive AEC-Q200 Rata de eșec -
descriere detaliata 2.75 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Compoziţie Thick Film