CRCW08052R49FNEA
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW08052R49FNEA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CRCW08052R49FNEA
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES SMD 2.49 OHM 1% 1/8W 0805
Foi de date: CRCW08052R49FNEA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
20000 pcs
25000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CRCW08052R49FNEA
Număr parc CRCW08052R49FNEA Producător Dale / Vishay
Descriere RES SMD 2.49 OHM 1% 1/8W 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 13142011 pcs Fișa cu date CRCW08052R49FNEA.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0805 Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie CRCW Rezistenţă 2.49 Ohms
Putere (Wați) 0.125W, 1/8W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Alte nume 541-2.49CTR
D12/CRCW0805 200 2R49 1% ET1 E3
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.020" (0.50mm) Caracteristici Automotive AEC-Q200
Rata de eșec - descriere detaliata 2.49 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film