CRCW08052M74FKEA
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW08052M74FKEA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CRCW08052M74FKEA
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES SMD 2.74M OHM 1% 1/8W 0805
Foi de date: CRCW08052M74FKEA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CRCW08052M74FKEA
Număr parc CRCW08052M74FKEA Producător Dale / Vishay
Descriere RES SMD 2.74M OHM 1% 1/8W 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 948410 pcs Fișa cu date CRCW08052M74FKEA.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0805 Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie CRCW Rezistenţă 2.74 MOhms
Putere (Wați) 0.125W, 1/8W ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Alte nume 541-2.74MCCT
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.020" (0.50mm) Caracteristici Automotive AEC-Q200
Rata de eșec - descriere detaliata 2.74 MOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
Compoziţie Thick Film
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
CRCW08052M74FKEAC
CRCW08052M74FKEAC
Producători: Dale / Vishay
Descriere: RES 2.74M OHM 1% 1/8W 0805