CRCW08052M32FKEA
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW08052M32FKEA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CRCW08052M32FKEA
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES SMD 2.32M OHM 1% 1/8W 0805
Foi de date: CRCW08052M32FKEA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CRCW08052M32FKEA
Număr parc CRCW08052M32FKEA Producător Dale / Vishay
Descriere RES SMD 2.32M OHM 1% 1/8W 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 977950 pcs Fișa cu date CRCW08052M32FKEA.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0805 Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie CRCW Rezistenţă 2.32 MOhms
Putere (Wați) 0.125W, 1/8W ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Alte nume 541-2.32MCCT
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.020" (0.50mm) Caracteristici Automotive AEC-Q200
Rata de eșec - descriere detaliata 2.32 MOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film