CRCW08052M10FKEB
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW08052M10FKEB Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CRCW08052M10FKEB
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES SMD 2.1M OHM 1% 1/8W 0805
Foi de date: CRCW08052M10FKEB.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
20000 pcs
30000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CRCW08052M10FKEB
Număr parc CRCW08052M10FKEB Producător Dale / Vishay
Descriere RES SMD 2.1M OHM 1% 1/8W 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 15645775 pcs Fișa cu date CRCW08052M10FKEB.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0805 Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie CRCW Rezistenţă 2.1 MOhms
Putere (Wați) 0.125W, 1/8W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.020" (0.50mm)
Caracteristici Automotive AEC-Q200 Rata de eșec -
descriere detaliata 2.1 MOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Compoziţie Thick Film
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
CRCW08052M05FKEAC
CRCW08052M05FKEAC
Producători: Dale / Vishay
Descriere: RES 2.05M OHM 1% 1/8W 0805
In stoc: 15369118 pcs
Descarca: CRCW08052M05FKEAC.pdf
RFQ
CRCW08052M05FKEBC
CRCW08052M05FKEBC
Producători: Dale / Vishay
In stoc: 18624081 pcs
Descarca: CRCW08052M05FKEBC.pdf
RFQ
CRCW08052M10FKEBC
CRCW08052M10FKEBC
Descriere: RES 2.1M OHM 1% 1/8W 0805