CRCW08052K40FKEA
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW08052K40FKEA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CRCW08052K40FKEA
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES SMD 2.4K OHM 1% 1/8W 0805
Foi de date: CRCW08052K40FKEA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CRCW08052K40FKEA
Număr parc CRCW08052K40FKEA Producător Dale / Vishay
Descriere RES SMD 2.4K OHM 1% 1/8W 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 15603058 pcs Fișa cu date CRCW08052K40FKEA.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0805 Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie CRCW Rezistenţă 2.4 kOhms
Putere (Wați) 0.125W, 1/8W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Alte nume 541-2.40KCTR
D12/CRCW0805 100 2K4 1% ET1 E3
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.020" (0.50mm) Caracteristici Automotive AEC-Q200
Rata de eșec - descriere detaliata 2.4 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
Compoziţie Thick Film
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
CRCW08052K40FKEB
CRCW08052K40FKEB
Producători: Dale / Vishay
Descriere: RES SMD 2.4K OHM 1% 1/8W 0805
In stoc: 17473944 pcs
Descarca: CRCW08052K40FKEB.pdf
RFQ
CRCW08052K40FKEAC
CRCW08052K40FKEAC
Producători: Dale / Vishay
Descriere: RES 2.4K OHM 1% 1/8W 0805