CRCW08052K20JNEAC
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW08052K20JNEAC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CRCW08052K20JNEAC
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 2.2K OHM 5% 1/8W 0805
Foi de date: CRCW08052K20JNEAC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CRCW08052K20JNEAC
Număr parc CRCW08052K20JNEAC Producător Dale / Vishay
Descriere RES 2.2K OHM 5% 1/8W 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 20996272 pcs Fișa cu date CRCW08052K20JNEAC.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0805 Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie CRCW-C Rezistenţă 2.2 kOhms
Putere (Wați) 0.125W, 1/8W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Alte nume 541-4169-2
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.024" (0.60mm) Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 2.2 kOhms ±5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thick Film