CRCW080523K2FKEBC
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW080523K2FKEBC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CRCW080523K2FKEBC
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 23.2K OHM 1% 1/8W 0805
Foi de date: CRCW080523K2FKEBC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
40000 pcs
50000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CRCW080523K2FKEBC
Număr parc CRCW080523K2FKEBC Producător Dale / Vishay
Descriere RES 23.2K OHM 1% 1/8W 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 15163787 pcs Fișa cu date CRCW080523K2FKEBC.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0805 Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie CRCW-C Rezistenţă 23.2 kOhms
Putere (Wați) 0.125W, 1/8W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.024" (0.60mm)
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 23.2 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thick Film Compoziţie Thick Film
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
CRCW080523K2FKEA
CRCW080523K2FKEA
Producători: Dale / Vishay
Descriere: RES SMD 23.2K OHM 1% 1/8W 0805
In stoc: 12512538 pcs
Descarca: CRCW080523K2FKEA.pdf
RFQ
CRCW080523K7FKEAC
CRCW080523K7FKEAC
Producători: Dale / Vishay
Descriere: RES 23.7K OHM 1% 1/8W 0805
In stoc: 19163971 pcs
Descarca: CRCW080523K7FKEAC.pdf
RFQ
CRCW080523K2FKEB
CRCW080523K2FKEB