CRCW0805220KFKTA
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW0805220KFKTA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CRCW0805220KFKTA
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES SMD 220K OHM 1% 1/8W 0805
Foi de date: CRCW0805220KFKTA.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CRCW0805220KFKTA
Număr parc CRCW0805220KFKTA Producător Dale / Vishay
Descriere RES SMD 220K OHM 1% 1/8W 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5421221 pcs Fișa cu date CRCW0805220KFKTA.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0805 Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie CRCW Rezistenţă 220 kOhms
Putere (Wați) 0.125W, 1/8W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Alte nume CRCW0805 100 220K 1% RT1
CRCW08052203FRT1
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.020" (0.50mm) Caracteristici Automotive AEC-Q200
Rata de eșec - descriere detaliata 220 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film