CRCW060316K9FHTAP
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW060316K9FHTAP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CRCW060316K9FHTAP
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES SMD 16.9K OHM 1% 1/10W 0603
Foi de date: CRCW060316K9FHTAP.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CRCW060316K9FHTAP
Număr parc CRCW060316K9FHTAP Producător Dale / Vishay
Descriere RES SMD 16.9K OHM 1% 1/10W 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 2182794 pcs Fișa cu date CRCW060316K9FHTAP.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0603 Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Serie CRCW-P Rezistenţă 16.9 kOhms
Putere (Wați) 0.1W, 1/10W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0603 (1608 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.020" (0.50mm)
Caracteristici Automotive AEC-Q200 Rata de eșec -
descriere detaliata 16.9 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Compoziţie Thick Film