CRCW040273K2DHEDP
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CRCW040273K2DHEDP
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES SMD 73.2KOHM 0.5% 1/16W 0402
Foi de date: CRCW040273K2DHEDP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CRCW040273K2DHEDP
Număr parc CRCW040273K2DHEDP Producător Dale / Vishay
cantitate valabila 2677029 pcs Fișa cu date CRCW040273K2DHEDP.pdf
Toleranţă ±0.5% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0402 Dimensiune / Dimensiune 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serie CRCW-P Rezistenţă 73.2 kOhms
Putere (Wați) 0.063W, 1/16W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0402 (1005 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.016" (0.40mm)
Caracteristici Automotive AEC-Q200 Rata de eșec -
descriere detaliata 73.2 kOhms ±0.5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Compoziţie Thick Film