CRCW040263R4FKEE
Vishay DaleVishay Dale
CRCW040263R4FKEE Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CRCW040263R4FKEE
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES SMD 63.4 OHM 1% 1/16W 0402
Foi de date: CRCW040263R4FKEE.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
50000 pcs
65535 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CRCW040263R4FKEE
Număr parc CRCW040263R4FKEE Producător Vishay Dale
Descriere RES SMD 63.4 OHM 1% 1/16W 0402 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 36275085 pcs Fișa cu date CRCW040263R4FKEE.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - Lucrare 0.063W, 1/16W
Tensiune - Defalcare 0402 Grosime (Max) ±100ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serie CRCW
Starea RoHS Tape & Reel (TR) Polarizare 0402 (1005 Metric)
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului CRCW040263R4FKEE Înălțime - așezată (Max) 0.016" (0.40mm)
Caracteristici Automotive AEC-Q200 lui FIFO 2
Descriere extinsă 63.4 Ohm ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film ESR (rezistență în serie echivalentă) ±1%
Descriere RES SMD 63.4 OHM 1% 1/16W 0402 Acoperire, Tipul carcasei Thick Film